Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Muhlis Akkoca Photography – Dış Mekan Düğün Fotoğrafçısı

  Paylaş

  MhlsAK

  Mesaj Sayısı : 1
  Kayıt tarihi : 24/03/18

  Muhlis Akkoca Photography – Dış Mekan Düğün Fotoğrafçısı

  Mesaj  MhlsAK Bir Ptsi Nis. 02, 2018 7:54 pm

  Son yıllarda dış mekan fotoğraf çekimlerinin artmasıyla Muhlis Akkoca Photography olarak, Düğün, nişan, bebek&çocuk, portre fotoğraflarınızı İstanbul içerisinde olmak üzere dış mekan çekimleri yapmaktayız.

  Dış mekan düğün fotoğrafçısı başta olmak üzere, tüm özel günlerinizde profesyonel ekibimiz ile yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

  Çiftlerimiz ile fotoğraf çekimi öncesi görüşmelerimiz sayesinde çeşitli istişarelerde bulunarak en iyi şekilde verim almaya çalışıyoruz.

  Yapacağımız çekim türüne ve her türlü koşula göre hazırlanan ekipmanlarımız sayesinde çekimlerimizi en kaliteli seviyede yapmaya çalışıyor ve sonrasında bilgisayar programları aracılığıyla istediğimiz tonlama ve rötuş işlemleriyle emsalsiz bir kare yakalamaya çalışıyoruz.

  Teknolojinin verdiği tüm imkanları fazlasıyla kullanıyor ve tüm bu imkanları hayal gücümüz ile birleştiriyoruz. İster düğün nişan fotoğrafçılığı gibi özel günlerde olsun, ister sünnet, bebek&çocuk fotoğrafçılığında olsun sizler için en doğal ve en samimi ortamlarda çekimlerimizi tamamlıyoruz.

  Muhlis Akkoca Photography ve hizmetler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için www.muhlisakkoca.com adresimizi ziyaret ederek, portfolyomuzu inceleyebilir ve bizler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

   Similar topics

   -

   Forum Saati Çarş. Nis. 25, 2018 9:52 pm