Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Emlak Ofisi Bayilik Veren Firmalar

  Paylaş

  Superisi

  Mesaj Sayısı : 383
  Kayıt tarihi : 11/07/17

  Emlak Ofisi Bayilik Veren Firmalar

  Mesaj  Superisi Bir C.tesi Mart 10, 2018 9:08 am

  Gayrimenkul Sektörüne girenler Bayilik almalı mı?

  Emlak ofisi açmak isteyen kişilerin kafasındaki bu işe karar verdikten sonraki en büyük sorulardan biri, Bu işe girişte kendi işlerini mi yapsalar yoksa Emlak ofisi bayilik veren firmalar içinden birini tercih edip işlerine başlasalar. Bu yazımızda Emlak ofisi bayilik almak mı avantajlı yoksa almamak mı avantajlı incelemeye çalışacağız.

  Yeni işe başlayan kişiler Emlak ofisi açmak istiyorsa bayilik almalarında avantaj var fakat hangi firmaya daha yakınlar ve hangi firmayı tercih ediyorlar bu konuları iyice araştırmaları gerekiyor. Emlak ofisleri sermayesi fazla olmayan işler içinde olmasına rağmen bu işte başarılı olan kişiler her zaman çok ciddi gelirler elde edebilirler.

  Yeni işe başlayanlar için Bayilik almaları önemli

  Emlak ofisi bayilik veren firmalar incelemesi yapılırken bayilik ücreti alınıyor mu buna dikkat edilmeli, ve ikinci bir önemli durum yapılan işlerden şube genel merkeze pay veriyor mu bu incelenmeli. Bazı emlak firmaları verdikleri bayilikler neticesinde hem bayilik ücreti alıyor hem de yapılan her türlü işten belli bir komisyon daha talep ediyorlar. Buda emlak ofisinin masraflarının yanında birde sanki kira veriyormuş gibi marka adına bedeller ödenmesine sebep oluyor o yüzden bu gibi durumların araştırmalarını iyice inceledikten sonra karar vermek gerekir.

  Tavsiyemiz sektöre yeni başlayan emlak firmaları ücretsiz bayilik veren emlak ofislerini bulup onlar ile çalışmalarıdır.

   Forum Saati C.tesi Mart 24, 2018 4:06 am