Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Kalifiye Yöneticiler Yetiştiriyoruz

  Paylaş

  zubamba11

  Mesaj Sayısı : 1646
  Kayıt tarihi : 21/09/15

  Kalifiye Yöneticiler Yetiştiriyoruz

  Mesaj  zubamba11 Bir Ptsi Şub. 12, 2018 7:46 pm
  İkinci kuşak eğitimi şirket geleceği açısından oldukça önemli bir gereksinimdir. Bir söz vardır; Şirketi baba kurar, oğul yer, torun batırır. İşte bu deyimin sizler için geçerli olsun istemiyorsanız; bizlerden uzman desteği alabilirsiniz. Sunduğumuz yönetim programları ile şirket varislerini en iyi şekilde geleceğe hazırlıyor ve şirketinizin gelecekte emin ellerde olmalarını sağlıyoruz.
  Eğitim programlarımızda sizlere yardımcı olacak uzman mentor kadromuz ile şirket varislerine benzersiz bir yöneticilik eğitimi vereceklerdir. Bu sayede şirketleri geleceğe daha güvenli hazırlıyoruz. Özellikle direkt imajının ve değerinin korunması ve daha da artırılması için benzersiz eğitim imkanını sunuyoruz.

  Uzman Mentor Kadromuz İle Uzman Eğitimi

  Mentor kadromuz bütünüyle başarılı bir kariyer sahibi ve tecrübeli kişilerden oluşur. Her bir danışmanımız, eğitim programı için yeterli ve kalifiye kişilerdir. Özellikle yönetim alanında tecrübeli ve bilgi sahibi kişilerdir.
  Bu sayede tecrübelerin ve yaşanmışlıkların yanında teorik bilgileri de alarak bütünüyle kaliteli bir yöneticilik eğitimi alacaksınız.
  Planlama, liderlik, yaratıcılık, strateji geliştirme, reklam stratejileri, inovasyon gibi konularda benzersiz nitelikler kazanacaksınız. Program sonunda bu konular başta olmak üzere iyi bir yöneticide bulunması gereken tüm niteliklere sahip olacaksınız. Her yönüyle kendinizi geleceğe hazırlayacaksınız.

  Yönetici Eğitim Programlarının Kapsamı

  Yönetici geliştirme eğitimi ile bir program dahilinde kademe kademe yöneticilik nitelikleri edineceksiniz.
  Bu eğitim programlarında, risk analizleri, vaka değerlendirme, yaşanmış ekonomik tecrübeler, finansal analizler, simülasyon destekli eğitimler, pratik uygulamalar ve diğer yöntemlerle eğitimler alacaksınız.


  Web Sitemiz: http://www.lalapasa.com.tr/

   Forum Saati Ptsi Şub. 19, 2018 3:21 pm