Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Kombinizi Usta Ellere Teslim Edin

  Paylaş

  rustuyilmaz

  Mesaj Sayısı : 19
  Kayıt tarihi : 14/11/16

  Kombinizi Usta Ellere Teslim Edin

  Mesaj  rustuyilmaz Bir Cuma Şub. 02, 2018 6:48 am


  Kombi Servisi


  Kombi servisi ne diye sorucak olursanız genel olarak arızalanan bozulan kombilerinizin yapılma işleminin geneline denir. Bu işlem genelde müşterinin evinde olur arıza çok büyükse yetkili servise imkanlrın daha fazla olduğu yere geçilir.
  Kombi servisi ülkemizde çok fazla bulunmaktadır fakat her servis gerçekten servis midir? Bir serviste olması gereken bazı özellikler vardır. Servisler ikiye ayrılır biri yetkili servis diğeri de tamir servisidir. Yetkili servis sadece belli markalarla ilgilenir ama tamir servisi her marka ile ilgilenir. Eğer sizde arızalanan kombinizden eskisi gibi verim almak istiyorsanız Güler kombi servisini seçin. Her marka için servisimiz vardır. Kombi servisi sadece tamiri kapsamaz petek temizlemede bu işlemin içine girer.

  Servis işleminde sadece kombinin mekanik sorunları değil diğer sorunları da çözülür. Diğer sorunlara değinecek olursak düğme, kapak, tuş vs.. gibi. Servislerimizin yaptığı işlere gelecek olursak onarım, bakım ve montajdır. Biz uzman ekibimizle sürekli destek olmaya hazırız. Ayrıca ürünlerimizin garantileri kapsamında oluşan sıkıntılarda servis işleminiz ücretsizdir. Uzun yıllardan bu yana işin içinde olduğumuzdan dolayı size her türlü güvenceyi gönül rahatlığı ile verebiliyoruz.

  Kombinizin servise gelmesi için illa ki bozulmuş olması gerekmiyor. Eğer ki periyodik bakım zamanı gelmişse bu da servis işlemi içine girer. Bizde tam bu noktada işimizin arkasındayız. Garanti kapsamındaki ürünlerimizin servis zamanlarında sizi bilgilendirip destek oluyoruz. Diğer türlü petek temizleme işlemi de servis işlemi işine girer. Kısacası kombiye dair her iş servis işi kapsamına girer.

  Güler Kombi Servisi olarak Demirdöküm Kombi Servisi , Eca Kombi Servisi , Bosch Kombi Servisi kombilerde değişen kombi parçalarımızda 1 yıl garanti vermekteyiz. Çalışanlarımız müşterilemiz ile en hat safhada ilgilenerek onların memnuniyetini hedefler. Sizleri mutlu edebilmek için 7/24 sizlere servis hizmeti vermekteyiz. Çalışanlarımız alanlarında profesyonel kişilerdir.

  Sizlerde eğer kombileriniz servis aşamasından sağ salim çıkıp sizlere hizmet etmesini isterseniz kombi tamiri ve kombi bakımı işlerinde bizleri seçersiniz. Servis işleminde asla size bir yükümlülük yüklenmez en detaylı ve temiz şekilde çalışılır. Böylece sorununuzun en hızlı ve kaliteli bir şekilde çözülmesi sağlanır. Kombi servisi olarak tüm marka model kombilere servis hizmeti vermekteyiz. Sizlerin mutluluğu bizlerin mutluluğu ve başarısıdır. Sizler mutluysanız bizler başarılıyızdır. Sizlerde kombinizin ve kendinizin güvenliği için

  Güler Kombi Servisi

  Tel: 0537 737 9460

   Forum Saati Salı Şub. 20, 2018 11:46 am