Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Tata Otomobil Parçaları - Aksesuarlar

  Paylaş

  nullsix

  Mesaj Sayısı : 1710
  Kayıt tarihi : 29/07/10

  Tata Otomobil Parçaları - Aksesuarlar

  Mesaj  nullsix Bir Çarş. Ocak 31, 2018 10:01 pm

  Tata Otomobil Parçaları - Aksesuarlar

  Tata otomotiv firması tasarım ve konfor açısından araçları en ucuz şekilde araç piyasasına vermektedir. Lâkin bu şekilde olması sizleri hatalı bir algıya sürmesin. Uzak Doğu menşeili bu arabalar son teknoloji tesislerde oluşturulmaktadır.

  Tata araçları çalışmadığında yetkili bir servise göndermeniz gerekli. Yine de Tata yedek parça tedarik süreci oldukça zor. Fakat Parça Ofisi sayesinde bu süreci hızlıca halledebilirsiniz.Özellikle ülkemizde yaygın olarak kullanılan Tata otomobilleri orijinal ve uygun üretmektedir bulma konusunda (0212) 234 31 34 numarasından ulaşarak ve bilgi temin edebilir ve http://www.acilicerik.com/orjinal-tata-yedek-parcalari/ bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz.

  Parça Ofisi hafta içi 5, hafta sonu 1 gün hizmet vermektedir, Pazartesi'den Cumartesi'ne kadar güvenilir hizmet sunar fakat Pazar günü kapalıdır. Çalışma saatleri yazı devamındaki tablodadır:

  Pazartesi - Cuma / 09:00-18:00
  Cumartesi / 09:00-15:00

  Şirketimiz düşük kar marjı ile Tata yedek parça anlamında pek çok kullanıcısına kaliteli ve güleryüzlü hizmet sunmaktadır ve çoğu firmaya göre daha uygun meblağlarla sizi karşılar. Sipariş vermek istediğiniz Tata yedek parçaları içinde istediğinizi alışveriş sepetine koyarak sipariş sayfasına geçiş yapabilir ve ürün ve ya ürünleri kapınıza kadar satın alabilirsiniz.

   Forum Saati Ptsi Şub. 19, 2018 3:27 pm