Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Arkeoloji Haberleri

  Paylaş

  zubamba11

  Mesaj Sayısı : 1646
  Kayıt tarihi : 21/09/15

  Arkeoloji Haberleri

  Mesaj  zubamba11 Bir Ptsi Ocak 29, 2018 5:13 pm  2013’ün kasım ayında arkeoloji ve gezi kültürü dergisi “Nereye” yayın hayatına başladı. Yayına girdiği ilk günden itibaren arkeolojiyi ve gezi kültürünü konu alan içeriğiyle, takipçilerinin büyük ilgisiyle karşılaşan Nereye, kendi alanında haberler ve röportajlar yapan görsel ve yazılı bir haber kaynağıdır.
  Sosyal medyada bir proje olarak başlayan Nereye gün geçtikçe daha popüler oldu ve bunun sonucunda takipçileri için E-Dergi çıkarmaya başladı. G. Yayın Yönetmenliğini Tolga Candur’un yaptığı Nereye okuyucuları desteklediği sürece ücretsiz yayın yapmaya devam edecektir.

  Okuyucuların Nereye Dergisini takip ettiğinde nelerle karşılacağından kısaca bahsedelim.
  Nereye, özünde arkeolojinin bilimsel dilini halka anlatmak adına gezi ve seyahat teması ile birleştirerek yazılar hazırlamaktadır. Yurtdışında yapılan arkeolojik keşiflerin çevirisi akıcı bir dille yaparak ve Türk insanının bilgiye daha hızlı ulaşmasını sağlamayı hedef edinmiştir. Alanında uzman kişiler ile röportajlar yaparak kendi fikirlerini okuyucuya aktarmalarını sağlamaktadır.

  Makalelerini daha fazla kişiye ulaştırmak isteyen bilim insanlarının yazılarını yayınlayarak daha fazla okunurluk kazanmalarını istemektedir ve bu amaçlarının hepsini gönüllülük esasına dayanarak editörleri kendilerine ayırdıkları zamanı dergiye ayırarak bir nevi yaşamlarından feragat etmektedir.

  Nereye Dergisinin sadık okuyucuları tabii ki bu durumdan haberdardır ve sonuna kadar desteklerini esirgememektedir. Sizlerde bizleri tanıdıkça aynı duygularla yanımızda olacağınıza eminiz.
  Sevgi ile kalın bizimle kalın… Birlikte daha güzeliz

  Nereye Dergisi

  Arkeoloji Haberleri, Arkeoloji Yazıları, Gezi Yazıları


  Web Sitemiz: https://nereye.com.tr/

   Forum Saati Salı Şub. 20, 2018 11:41 am