Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Cinsiyet Seçimi Uygulamasını Tercih Eden Çiftlerin Sayısı Gün Geçtikçe Artıyor

  Paylaş

  ebruegeli

  Mesaj Sayısı : 39
  Kayıt tarihi : 12/06/17

  Cinsiyet Seçimi Uygulamasını Tercih Eden Çiftlerin Sayısı Gün Geçtikçe Artıyor

  Mesaj  ebruegeli Bir Salı Ocak 09, 2018 8:05 am

  Cinsiyet seçimi, belki de tüp bebek uygulamaları arasından en çok tartışma konusu olan uygulamalarının başında gelmekte. Ancak ne kadar tartışma konusu olursa olsun en çok tercih edilen uygulamalardan biri olma statüsünü halen korumakta. Günümüz teknolojileri ile başarı oranı %99.9 olan cinsiyet seçimi her geçen gün milyonlarca çiftin tercih ettiği bir uygulama haline geldi. Peki cinsiyet seçimi işlemi nedir? Neden bu kadar tercih ediliyor ve neden bu kadar tartışma konusu oldu? İşte gelin tüm bu cinsiyet seçimi uygulaması sorularınıCyprus Ivf tüp bebek merkezinden öğrenelim.
  Doğacak Bebeklerinin Cinsiyetini Belirlemek İsteyen Ebeveynler
  Tüp bebek uygulamalarının ilk dönemlerine baktığımızda oldukça kısıtlı konuda ve belli bir sınırda hizmet veren bir alandı, o dönemlerde dünyaya getireceğiniz bebeğin cinsiyetini belirleme şansınızın olduğunu söylemek imkansız olabilirdi. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte tüp bebek alanında başarılı işlere imza atıldı ve günümüzde tüp bebek tedavisi ile dünyaya getireceğiniz bebeğinizin cinsiyetini seçebilme fırsatınız doğdu. Evet son dönemlerde adını daha sık duyduğumuz bu uygulama sayesinde anne ve baba olmak isteyen veya daha önceden çocuk sahibi olmuş ve yeni bir bebek sahibi olmak isteyen her çiftin rahatlıkla başvurabileceği bu tedavi ile bebeğinizin cinsiyetini %99.9 kesin sonuç ile belirlemek mümkün. Şimdi ise sıra geldi bu tedavinin neden bu kadar tartışma konusuna yol açtığına. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki bu tedavinin neden bu kadar gündemde olduğunu, uygulamanın birçok ülkede yasal olmadığını görerek başlayabilirsiniz. Birçok kesim tarafından uygulama sırasında diğer anne karnındaki diğer cinsiyete ait hücrelerin alınmasının etik bulunmaması bu uygulamanın yasal olmamasından en büyük etken. Peki cinsiyet seçimi uygulamasını nerede yaptıracaksınız? İşte https://crusivf.net/cinsiyet_secimi.html yp adlı internet adresi cinsiyet seçimi uygulaması için başvurabileceğiniz en güvenilir adres.
  Nerede Tedavi Yaptırılır?
  Cinsiyet seçimi uygulamasının birçok ülkede henüz yasal olmaması bu tedaviye başvurmayı düşünen çiftleri bir takım arayışlar içine sokuyor, bu işlemi profesyonel ellerde yaptırmak isteyen çiftlerin tercihi ise Cyprus Ivf. Cyprus Ivf 25 yılı aşkın süredir Kıbrıs’ta tüp bebek alanında hizmet veren uzman bir klinik, cinsiyet seçimi uygulamasının yasal olduğu bu klinikte çiftler gönül rahatlığı ile bu uygulamaya başvurabiliyor. Sizde Cyrprus Ivf’in cinsiyet seçimi tedavisi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayınız.

   Forum Saati Çarş. Nis. 25, 2018 2:17 pm