Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  İşinizi Şansa Bırakmayın

  Paylaş

  rustuyilmaz

  Mesaj Sayısı : 19
  Kayıt tarihi : 14/11/16

  İşinizi Şansa Bırakmayın

  Mesaj  rustuyilmaz Bir Ptsi Ara. 04, 2017 5:54 am

  Güler Kombi Servisi; uzman kadrosu ve teknolojik cihazların desteğiyle kombi servisi, kombi tamiri, kombi bakımı ve petek temizleme işlerinde hizmet vermektedir.
  Firmamız Güler Kombi Servisi olarak uzman teknisyenler den oluşmaktadır. Doğalgaz tesisatı, kombi ve peteklerinden doğacak tüm sorularına en uygun fiyat avantajı ile çözüm üretmekte ve İstanbul Avrupa yakasında yürüttüğü hizmette Güler Kombi Servisi olarak müşterilerimize hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran donanımlı servis araçlarımızla sizlerin 7/24 kesintisiz hizmetinizdedir.

  Kombi ve peteğin doğru kullanımı bakımı, tasarruf ve güvenliği açısından son derece önem taşıyor. Her geçen sene fiyat artışı olan doğalgaz faturaları cebimizi yakarken, kombilerimize bakım yaptırmak faturalarımızı düşürmekte büyük önem arz ediyor. Kapımıza dayanan soğuk kış mevsiminde kombilerden daha fazla fayda sağlamak sizlerin elinde. Bunun için sizlerde kombi ve peteklerinizin bakımlarını düzenli yaptırmanız gerekmekte bu şekilde yaparak daha az yakıt tüketimine karşılık daha yüksek ısılar elde edebilmek için sizler de Güler Kombi Servisi ile iletişime geçmenizi bekliyoruz.

  İşletmemiz sizlerden gelen kombi servisi, kombi tamiri, kombi bakımı ve petek temizleme çağrısından sonra adresinize yakın olan ekibimizi yönlendirmektedir. Ekibimiz gerekli gördüğü tüm müdahaleleri yapıp %100 çözüm garantisi ve eğer gerekli görür de yedek parça kullanırsa kullandığı parçalara da 1 yıl garanti vermekteyiz.


  Her yıl artan doğalgaz fiyatları el yakarken, kombilere bakım yaptırmak büyük önem taşıyor. Kombilere bakım yaptırmakla birlikte doğalgazdan tasarruf ediliyor. Ayrıca daha fazla ısıtan kombiler, bu sayede az paraya kışı daha rahat geçirmenizi sağlıyor.
  Sizlerde Güler Kombi Servisi tecrübesiyle soğuklar gelmeden kombilerinizin ve peteklerimizin bakımını yaptırın.

  Telefon: 0537 737 94 60

  http://gulerkombiservisi.com/

  Mail: gulerkombiservisi@gmail.com

   Forum Saati Salı Şub. 20, 2018 11:14 pm