Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Doğal Saç Ekim Hizmetlerimiz

  Paylaş

  Superisi

  Mesaj Sayısı : 351
  Kayıt tarihi : 11/07/17

  Doğal Saç Ekim Hizmetlerimiz

  Mesaj  Superisi Bir Paz Ara. 03, 2017 2:28 pm

  Saç Ekimi Nedir?

  Saç seyrelmesi ve dökülmesi sorunu yaşayan kişilere özel teknikler ile yeni saç köklerinin ekilmesi işlemine saç ekimi denilmektedir. Saçları dökülen kişilerde psikolojik olarak da sorunlar yaşanmaya başlar. Kendinde bir eksiklik olduğunu düşünen kişiler, bir an önce bu durumdan kurtulmak isterler.

  Saç dökülmesi sorunu yaşayan kişiler, öncelikle bir taramada geçirilerek saç dökülmesinin temel nedeni araştırılır. Bu tarama esnasında kişinin hangi bölgelerinde kaliteli saç köklerinin olduğu ve hangi bölgelerine ekim yapılması gerektiği belirlenir.

  Saç Ekimi İşlemleri

  Lale Keskin saç ekim merkezinde en kaliteli saç ekim hizmetini sunuyoruz. Ortalama olarak 3 – 4 hafta kadar süren tedavi yöntemimiz ile sağlıklı ve doğal saçlara kavuşmanızı sağlıyoruz. Saç ekim işlemi yapılacağı gün hastamıza lokal anestezi uygulanarak saç kökünü alacağımız bölgeleri belirliyoruz.

  Özel yöntemlerimiz ile belirlenen bölgelerden önceden belirlediğimiz sayıda saç kökünü alıyoruz. Daha sonra saç kökü aldığımız kısımlarda oluşan ufak yaralar geçtikten sonra saç köküne bulmuş olduğumuz doku nakilleri hazırlanmaktadır.

  Uygulama esnasında FUE saç tekniği ile dokuları gruplandırarak saç köklerini alıcı kanalları hazırlama işlemlerini yapıyoruz. Kanal yolunu açtıktan sonra doku nakli yerleştirilmesi amacı ile saç ekim işlemini gerçekleştiriyoruz. Hastamız aynı gün evine dönerek günlük hayatına devam etmektedir. Tamamen doğal bir görüntü elde edilerek saç ekiminin yapıldığı bile anlaşılmamaktadır. Siz de sağlıklı gür saçlar için Lale Keskin Saç Ekimi merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

   Similar topics

   -

   Forum Saati Salı Şub. 20, 2018 11:04 pm