Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Kaşmir aksesuarlar

  Paylaş
  avatar
  `quitaRist

  Mesaj Sayısı : 151
  Kayıt tarihi : 05/10/09
  Nerden : İStanBuL

  Kaşmir aksesuarlar

  Mesaj  `quitaRist Bir Salı Ekim 06, 2009 9:30 am

  Önümüzdeki günlerde teninize dokunacak, sıcacık kaşkol, bere, eldiven ve pelerinler hazır. Üstelik muhteşem kaşmir, ipeklerin karışımıyla hazırlanmış ve insanın ruhunu okşayan renklerde.

  Son günlerde ipek ve kaşmir alanında Türkiye'nin adını dünyaya taşıyan Silk & Cashmere, yeni ‘‘Accessories line''ını hem tanıttı, hem de bu tür kaliteli ürünlerde az rastlanır bir yöntemle, postayla satış yapacaklarını duyurdu. Özel günlerde, hediye göndermek istediğinizde, bu sistem epey işinize yarayabilir. Zengin bir katalog var. Model, renk kodlarını belirliyorsunuz. Kredi kartı numaranızı yazarak, faksla talimat verebiliyorsunuz. Şık ve özel ambalajıyla, üç gün içinde istediğiniz kişiye gönderiliyor. Mutlaka sevgiliniz olması da gerekmiyor. Eğer işle ilgili yollamanız gereken hediyeler olursa, şirketlere toplu alımlarında özel indirimler yapılıyor. Böylece zarif hediyelerle karşınızdakileri mutlu edebiliyorsunuz.

  Kaşmir aksesuarlardaki en büyük problem, renk azlığıydı. Koyu ve birkaç klasik renk herkese hitap etmiyordu. Artık üreticiler kendilerini yenilemeye başladılar. Çünkü artık genç kuşak da ipek ve kaşmir giyiyor. Bu kumaşları kullanmak için eskiden olduğu gibi kırklı yaşlar beklenmiyor. Sadece renkler değil, model çeşitleri de artılıyor. Ayrıca artık yanına yaklaşılamayacak kadar yüksek fiyatlara da satılmıyor. Türkiye'deki ürünler, fiyatı dış piyasadan düşük. Elbette her markada değil. Bir yenilik de, çocuklar için. Onlar da bu sıcaklıktan yararlanabilecekler. Kaşkol ve bereler, çeşitli renklerde, çizgilileri de var.

  Bir çift eldiven

  Yakında havalar soğuyacak. Eğer sevgiliniz yanınızda değilse, parmaklarınızı kaşmir eldivenler ısıtsın. Bir çift kendinize bir çift de ona alın. Kamel, lacivert, mavi, antrasit, pembe ve ekru renklerde. Aynı renklerde bere ve kaşkolleri olduğu için ister takım yapın, ister sadece eldivenini kullanın.

  Akşam ipekleri

  En gözde aksesuarlar arasında elbette ipek de bulunuyor. Özellikle eşarplar, fularlar kadınların işini çok kolaylaştırıyor. İş yemekleri ve toplantılar için seçilen kıyafetleri zenginleştiriyor. İpek fularlar artık spor giysilerde de kullanılıyor. Bir yenilik de akşamlar için. Kadife ile birlikte kullanılan ipekler, kokteyl ve yemekler için kullanılan giysilere rahatlıkla eşlik edebiliyor.

  İçine birşey giymeyin...

  Sıcak ve seksi... Bu iki özelliği, aynı giyside yakalamak hayli zor. Ancak süslü kaşmir bir pelerinle bunu da başarabilirsiniz. Tabii içine bir şey giymemek şartıyla. Siyah, kamel, lacivert, ekru, bej ve koyu yeşil renklerde. Kışlık giysilerle kolaylıkla kombine edilebilecek nitelikte ve hayli şık.

  Kışa şık takımlar

  Bere, kaşkol, eldiven takımlardan hoşlananlar için kaşmir hem zevkli hem de kaliteli bir alternatif. Kadınlar için de var erkekler için de. Mutlaka aynı renklerdeki bere ve kaşkolleri de kullanmanız gerekmiyor. Birbiriyle uyumlu renklerde üretilmiş. Yaratıcılığınızı kullanıp, kendi takımınızı yaratın.

   Forum Saati Çarş. Nis. 25, 2018 10:06 pm