Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Yeni moda gelinlikler

  Paylaş
  avatar
  `quitaRist

  Mesaj Sayısı : 151
  Kayıt tarihi : 05/10/09
  Nerden : İStanBuL

  Yeni moda gelinlikler

  Mesaj  `quitaRist Bir Salı Ekim 06, 2009 9:24 am

  Yaz aylarında yapılacak düğünlerle evliliğe adım atacak genç kızların özellikle ilgi gösterdiği defilede klasik gelinlikler`in yanı sıra 2000'li yılların modelleri de tanıtıldı. Saflık ve masumiyetin simgesi beyaz renk tabii ki gelinlik modellerinde tercih edilen renkler arasında birinci sıradaydı. Duvağın yanı sıra şapkaların da gelin başlarını süslediği dikkat çekti. Hatta şapkalarla bütünleştirilen tüller oldukça ilgi topladı.

  Defilede gelinlikler `in modelleri kadar kullanılan kumaşlar da ilgi gördü. İpek ve dantel gibi alışılmış kumaşların yanı sıra gelinliklerde ketenin de kullanıldığı görüldü.

  Modeller sadece yaz gelinlerine özgü seçilmemişti. Bedeni saran modellerin yanı sıra belden büzgülü ve kloş tasarımlar da gelinlik defilesinde yer aldı.

  Gelinlikler, podyumların ünlü mankenleri Julia Nitu, Oylum Öktem, Nefise Karatay, Ebru Destan, Şenay Akay, Gülin Kirpikçioğlu ve Yeşim Çetin tarafından sunuldu.

  Ünlü modacılar

  Neşe Erberk'in kareografisini üstlendiği defile, ünlü gelinlik markası Cymbeline'in desinatörü ve sahibi Evelyne de la Roche ve Jean Philippe Lautraite'nin davetlilerin alkışları arasında sahneye çıkmasıyla bitti.

  Defilede ayrıca ‘‘Dice Kayek’’, ‘‘Guy Laroche’’, ‘‘Louis Feraud’’ ve ‘‘Balenciaga’’ gibi dünyaca ünlü gelinlik markalarının '99 kreasyonlarından örnekler dünyanın 18 ülkesinden sonra Türkiye'de de görücüye çıktı. KÜSAV danışmanlığında Elit fuarcılık tarafından organize edilen fuar 23 Mayıs Pazar gününe kadar sürecek.

   Forum Saati Çarş. Nis. 25, 2018 2:01 pm