Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  ZORMAK Balans Teknolojileri

  Paylaş

  zubamba11

  Mesaj Sayısı : 1646
  Kayıt tarihi : 21/09/15

  ZORMAK Balans Teknolojileri

  Mesaj  zubamba11 Bir Ptsi Eyl. 04, 2017 7:07 pm
  ZORMAK Balans Teknolojileri, 1972 yılında üretime başlamıştır.

  1979 yılında Türkiye'nin ilk Sabit Tekerlek Balans Makinesini üretmiştir. Yine Türkiye'de ilk üretim olan Endüstriyel Yatay ve Dikey Balans Makineleri 1980 yılında firma tarafından üretilmiştir. İlk Yatay Eksenli Endüstriyel Balans Makinesi bugünkü "Anadolu Isuzu" olan "Anadolu Skoda"'ya yapıldı. O yıldan bugüne üretilmeye devam eden Endüstriyel Balans Makineleri, makine endüstrisinin her alanında kullanılmaktadır. Deri makinelerinden, tarım makinelerine, roketlerden, dalgıç pompalarına kadar dairesel hareket içeren tüm endüstrilerde kullanılmaktadır.

  * 1989 yılında Türkiye'nin ilk Bilgisayarlı Rot Ayar Makinesi,
  * 1992 yılında Türkiye'nin ilk Bilgisayarlı Dinamik Seyyar Balans Makinesi,
  * 1993 yılında Türkiye'nin ilk Dinamik Mobil Balans Makinesi ile dünyadaki ilk üretimi gerçekleştirildi. Bu makine daha da geliştirilerek küçük bir el çantası boyutlarına indirilerek dünyadaki ilk çanta balans makinesi yapıldı.

  10'dan fazla patent, yoğun AR-GE çalışmaları ve dünyada kullanılan en son teknoloji ile çalışan makineler üreten Zormak Balans Teknolojileri, İzmir ****** Organize Sanayi Bölgesi'nde kendi fabrikasında araştırma ve geliştirme çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir.


  Web Sitemiz: http://zormak.com.tr/

   Forum Saati Çarş. Şub. 21, 2018 9:29 am