Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Ayna Tasarimi

  Paylaş

  zubamba11

  Mesaj Sayısı : 1646
  Kayıt tarihi : 21/09/15

  Ayna Tasarimi

  Mesaj  zubamba11 Bir Ptsi Eyl. 04, 2017 6:42 pm

  Günümüz şartlarında görsellik artık eskisine göre daha önemli bir konuma sahip olmaya başlamıştır. Geçtiğimiz yıllarda dekorasyon alanına pek önem verilmeyip, sadece bir objenin kullanışlı olması dikkate alınırdı. Artık günümüz itibari ile dekorasyon oldukça önemlidir. Kullanılan objelerin kullanışlı olmasının yanı sıra, göze hitap etmesine de dikkat edilmektedir.
  İnsanların ofislerinde, evlerinde, yatak odalarında, yaşam alanında, avm gibi sosyal alanlarda gerek ihtiyaç gerek tasarım alanında en çok kullandığı objelerden bir tanesi aynadır. Gelişen teknolojik olanaklar sayesinde, ayna tasarımları da gün geçtikçe gelişmektedir. İnsanlar artık düz tasarımlardan daha çok, farklı şekillerde ayna tasarımlarına ilgi duymaktadır. Modern tasarımlarda kullanılan parçalı ayna, duvar ayna kaplama gibi iç tasarımlarla ferah bir ortam elde edilmesi amaçlanmaktadır. Geçmiş yıllara kıyasladığımız zaman, artık ayna çeşitleri de oldukça fazlalaşmıştır. Eskiden sadece dört ve beş renk olan ayna çeşitleri vardır. Günümüzde bu sayı sekiz ve işin ustalarına bağlı olarak daha fazla renk çeşidi içerisinde bulundurmaktadır. Dilerseniz sitemizden İstanbul pimapen tamiri gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Aynanın en önemli özelliklerinden bir tanesi ise doğru kullanıldığı zaman, kullanıldığı ortamı olduğundan daha büyük göstermesidir. Modern tasarımların yanında, antik ayna talebi de oldukça fazladır. İnsanlar antik bir ayna kullanarak mekânı daha nostaljik bir hava katabilmeleri mümkündür. Sizde kendi zevkinize göre ayna seçebilir ve bulunduğunuz ortama bam başka bir hava katabilirsiniz.
  İyi bir ayna tasarımı istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul da çeşitli semtler için ayna çalışmalarımız mevcuttur. Yılmaz Yapı Dekorasyon olarak, sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Ayrıca pimapen tamiri gibi hizmetlerde vermekteyiz. Arkamızda daima aldığı hizmetten memnun bir müşteri profili bırakmaktayız. Sizde Referans ve daha önce yapmış olduğumuz çalışmalarımız, konusunda bilgi alarak bizlere daha fazla güvenebilirsiniz.

  Web Sitemiz: http://www.yilmazdekor.com


   Forum Saati Çarş. Şub. 21, 2018 9:28 am