Büyük Sinop Forum Sitesi









Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  BİM Açılış ve Kapanış Saatleri ile Zamanının Çoğunu Sizler İçin Harcıyor!

  Paylaş

  selimtas63

  Mesaj Sayısı : 12
  Kayıt tarihi : 11/05/17

  BİM Açılış ve Kapanış Saatleri ile Zamanının Çoğunu Sizler İçin Harcıyor!

  Mesaj  selimtas63 Bir C.tesi Mayıs 27, 2017 7:34 pm

  Bütçenize katkı sağlamanın bir yolu da BİM A.Ş. ile mümkün olacaktır. Günde 12 saat boyunca hizmet veren BİM açılış ve kapanış saatleri ile dikkat çekmektedir. BİM müşterilerine sabah 09.00 ile akşam 21.00 arasında hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan her şey için adresiniz olan BİM zamanının çoğunu size ayırarak istediğiniz an siz değerli müşterilerinin yardımına koşmaya hazırdır.

  BİM müşterilerine günlük her ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ürünlerinde kaliteye verdikleri önem kadar uygun fiyatları da göz bulunduran BİM müşteri memnuniyeti konusunda son derece titiz davranmaktadır. Müşterilerin tasarruf yapmalarına büyük ölçüde imkân sağlayan BİM, özel marka taşıyan ürünlerin önde gelenleri arasında da yer almaktadır. BİM kendi seçtiği kaliteli ürünlerin sahibi olan üreticilerle çalışmakta oldukça hassas davranmaktadır. BİM market her Cuma bütün mağazalarında Bim aktüel ürünleri ile indirimli ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Çünkü BİM, kalitesi aynı olsa da maliyeti düşük olan ürünlerle müşterilerini memnun edebilmeyi kendine amaç edinmiştir.

  Her hafta belli sayıda ürünü olduğundan daha uygun fiyatlarla size sunan BİM, müşterilerine kendini hep özel hissettirmeyi başarmıştır. Fırsat denilince akla ilk gelen marketler arasında gelen BİM görünüm olarak da sadelikten yana olmakta ve müşterilerin alışveriş yaparken zorlanmalarının önüne geçmektedir. Öyle ki müşterilerin aradıkları ürünü bulmakta zorlanmamaları BİM in tercih edilmesinde önem arz etmektedir. Bim ile aradığınız her şeyi hemen bularak kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilir zamanınızı da etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

  BİM siz değerli müşterilerine koşulsuz iade seçeneği sunmakta ve müşterileri ile arasındaki güveni yüksek tutmaktadır. Ayrıca BİM ürünlerinin kalitesi laboratuarlarda test edilmekte ve kaliteye ne denli önem verdikleri görülmektedir.

  Bim açılış ve kapanış saatleri ile günlerinin yarısını siz değerli müşterilerine harcarken siz de sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyatlarla size sunduğu fırsatların tadını çıkarabilirsiniz.

  BİM açılış ve kapanış saatleri yanı sıra birçok hizmeti size sunmakta!

  BİM açılış ve kapanış saatleri yanı sıra birçok hizmeti sizlere sunmaktadır. Ürünlerinde sağladığı yüksek indirimlerle müşterilerinin ilgi odağı olmaktadır. BİM, müşterilerine kalitede yüksek fakat maliyette düşük olan marka ürünler sunmak amacıyla az sayıda marka ürüne yer vermektedir. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen BİM sade mağaza dekorasyonlarıyla müşterilerine olabildiğince kolaylık sağlamaya çalışmaktadır.

  BİM müşterilerinin istedikleri ürüne rahatlıkla ulaşabilmeleri amacıyla ürünlerini paletler üzerinde sunmaktadır. Böylece BİM müşterileri alışverişte rahatlığa erişebilecektir.

  Her hafta farklı ürünlerle müşterilerine fırsatlar sunan Bim aktüel ürünlerini stoklarla sınırlı tutmaktadır. Böylece bir sonraki haftaya yeni aktüel ürünleri alabilmektedir.

  BİM isteyenlere kiralık mağaza yeri de sunabilmektedir.

  Ürün çeşitliliği konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan BİM hijyene oldukça önem vermektedir. Müşterilerinin sağlığı BİM için her şeyden daha önemlidir. Üstelik BİM İslama uygun hazırlanan et ürünleri ile tüketicilerinin güvenini bir kez daha kazanmaktadır. Sağlığa uygun süt ürünleri, çeşit çeşit peynir seçenekleri, içecek çeşitleri, bakliyatlar, hazır tatlı çeşitleri, en taze meyveler, sebzeler ve hazır gıdalar BİM ile siz değerli müşterilere sunulmaktadır. Gıda dışında her çeşit temizlik malzemeleri de BİM‘in sizlere sunduğu seçenekler arasında yer almaktadır.

  Benimsediği müşteri memnuniyeti misyonuyla Bim açılış ve kapanış saatleri ile tüm müşterilerinin yanındadır.

  http://bimaktuel.web.tr/bim-acilis-ve-kapanis-saatleri-ile-zamaninin-cogunu-sizler-icin-harciyor/
  https://tr.wikipedia.org/wiki/B%C4%B0M
  http://www.bim.com.tr/

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 1:47 am