Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Mezarlıklar Temizlendi

  Paylaş
  avatar
  €F€
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~

  Mesaj Sayısı : 659
  Kayıt tarihi : 09/09/09
  Yaş : 30
  Nerden : İstanbul~

  Mezarlıklar Temizlendi

  Mesaj  €F€ Bir Ptsi Eyl. 21, 2009 2:13 pm

  Belediyemiz bayram öncesi ilçemizdeki mezarlıklarda temizlik çalışmalarını bitirdi.

  Yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı münasebetiyle tempolu bir çalışma içine giren belediyemiz ekipleri tarafından ilçemiz Belediye Mezarlığı ve Musabey caddesindeki aile mezarlıklarının tamamı otlardan ve dikenlerden temizlenerek ve set duvarlar boyanarak pırıl pırıl hale getirdi.

  Ramazan bayramında halkımızın kabir ziyaretlerini güzel bir ortamda yapabilmeleri için belediyemiz tarafından Çalışmalar başlatıldı. Belediye mezarlığı ve Musabey caddesinde bulunan aile mezarlıklarında geniş çaplı temizlik ve bakım yapıldı. Büyüyen otlar, kürüzler temizlenerek ve ağaçlar budanarak Kabir ziyareti yapacak halkımıza temiz bir görüntüyle karşılaşmaları için tüm çalışmalar yerine getirildi.

  Belediye Başkanımız Halil Dilek ÖZCAN yaptığı açıklamada ‘‘mezarlıklar her zaman temiz olması gereken yerlerimizdir. Onun için bayram öncesi önceliği mezarlıkları temizlemeye verdik. Başlattığımız çalışma tamamlanmak üzere, Böylece her iki mahallemizde bulunan mezarlıklarımızı bayram öncesinde elden geçirerek ve temizliklerini yaparak halkımızın takdirine sunduk’’ dedi.  haber kaynağı : www.turkeliofset.net

   Forum Saati Çarş. Nis. 25, 2018 6:37 am