Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...

Aşk nedir ?

Paylaş
    €F€
    ~Site Sahibi ve KuruCuSu~
    ~Site Sahibi ve KuruCuSu~

Aşk nedir ?

Mesaj  €F€ Bir Paz Eyl. 20, 2009 11:11 pm

601 - aşk = insan olduğunu hatırlamaktır...
    602 - aşk 3 şey demektir ^saygı^ ^sevgi^ ve ^güven^dir not
    603 - aşk 70 yaşındaki kişinin bile kanabileceği bir oyundur.
    604 - aşk ab-ı hayatı bulmak demektir.o sudan doyana kadar içmek demektir..
    605 - aşk acı cekmekdir.
    606 - aşk acı cekmektir üzülmektir merak etmekdir
    607 - aşk acı cekmele kalmaz insanların hayatını bitiren bir oyundur...
    608 - aşk acı çekerek sevmeyi bilmek,onu herşeyiyle kabul etmek,her bulduğunda kaybetmek ve kalbinde derin bir sızı çekmendir
    609 - aşk acı çekip sürünmektir(karşıdaki duyarsız ruhsuz olursa olmazsa insanın ayaklarını yerden kesen en güzel duygudur
    610 - aşk acı çekmek ,hayatı zehir etmek ve boşuna zaman kaybetmekmiş bende bunu yeni anladım.aşk soluduğumuz nefes gibi ancak hissedilebilir haricinde asla....
    611 - aşk acı çekmek aşk beklemek aşk sabır aşk mutluluk aşk bir yürek aşk
    612 - aşk acı çekmek bedel ödemektir
    613 - aşk acı çekmek sevdiğine kavuşamamaktır.....................
    614 - aşk acı çekmek tamammı?
    615 - aşk acı çekmek ve acı çektiğin halde mutlu olmaktır
    616 - aşk acı çekmek ve gerekirse hayatından vazgeçmektir.yapılan kötülükleri görmezden gelmektir
    617 - aşk acı çekmekten başka bisey deil ama tatlı bir acıdır,onsuz olmaz!....
    618 - aşk acı çekmekten fazla birşey değildir ama yinede aşık olmak yaşanılacak muhteşem bir duygudur aşk çaktiğin acıdan hoşlanmaktır
    619 - aşk acı çekmektir
    620 - aşk acı çekmektir bende cananı çok seviyorum ama acı çekiyorum
    621 - aşk acı çekmektir!! aşkların en acısı platonik aşktır. sevgi ile aşk arasındaki fark
    622 - aşk acı çekmektir.acı çekmek nedir diye sorulursa aşk denilebilir
    623 - aşk acı çekmektir.çünkü mutlu aşk yoktur.
    624 - aşk acı çekmektir.çünkü sevdiğin birine öyle bağlanıyorsunki o'nu görmeden olmuyor.işte aşk budur....
    625 - aşk acı çekmektir.sevipte kavuşamamaktır.
    626 - aşk acı çekmenin kendisidir. aşk acıdır üzüntüdür aşk ızdıraptır,ya aşk herşeydir anlayana....
    627 - aşk acı gözyaşı hayal kırıklığı en önelisi herşeye rağmen olabildiğince mutluluk hepsi birarada olmzsa olmaz............
    628 - aşk acı nefret vb
    629 - aşk acı sevinç hayat kısacası herşey
    630 - aşk acı ve üzüntüdür ki sizde bunu anlayacak akıl bırakmaz...
    631 - aşk acı veren tek mutluluktur
    632 - aşk acı,keder,ayrılık,hüzün ve aglamak demektir.ben şuan aşık oldugum için pişmanım.
    633 - aşk acıdır
    634 - aşk acıdır ama bir o kadar da gerçektir.
    635 - aşk acıdır bazen ona kavuşmak bazende kavuşamamaktır.
    636 - aşk acıdır, sevmekse güzel
    637 - aşk acıdır.aslında aşkın adı engin.sana sırılsıklam aşık oldum aşkım senin için ölebilirim.
    638 - aşk acıların içinde kaybolup gitmektir
    639 - aşk acılı bir kebap sarıyerde yenir.
    640 - aşk acının ta kendisidir
    641 - aşk acının yaşamak için sectiği bedendir.
    642 - aşk acıyı içinde hissetmek bitmemesi için ölmeyi istemektir.
    643 - aşk acizliktir. aşk ızdıraptır.merak ediyorsan yaşayana sor. saygılarımla çılgın aşık samet
    644 - aşk adrenali yükselten yanakları al al eden onunla konuşurken konuşmada zorluk çekmene neden oln bir hastalıktır ya da hayranlık
    645 - aşk ağlamaktır. sevdiğin için sabahlara kadar uyuyamamaktır. ondan başkasını sevememek korkusudur. onsuz olamamak korkusudur.
    646 - aşk ağlamaktır.bir güldürür bin ağlatır...
    647 - aşk akıldışı ve akılla yapılan en büyük acı+ızdırap%25 seviç=evlilik
    648 - aşk akıllıyı delirten,deliyi akıllandıran bir duygudur...
    649 - aşk akşamla sabahı ayla güneşi ayırt edememektir
    650 - aşk akşamları musallat olan bir yaratık !
    651 - aşk aldatımadan sevmektik
    652 - aşk aldatmaktır sevgiğine güvenirsin seni zamansız yerde amansız vurur gerçek aşk mutluluk sahtesi ise umutsuzluktur
    653 - aşk alemlere indirilen eşi benzeri olmayan gönüllere rahmettir
    654 - aşk alışkanlıktır ve özlemdir insan ne alışkanlığından ne de özlemlerinden vazgeçer ulaşılmazdır ulaşamadıkça değer kazanır ulaşıldımı değerini kaybeder
    655 - aşk allah'ın hakeden insanlara sunduğu hediyedir.
    656 - aşk allahın insanlara verdiği en güzel duygu yaşamasını bilene
    657 - aşk allah'ın insanlara vermiş olduğu nimetlerden biridir onun için bu nimete değer verelim 3 günlük dünyada kimsenin kalbini kırmaya gerek yok
    658 - aşk allahın kullarına lütfettiği acıyı,kederi,gamı,tasayı unutturan beni uçuran ilahi bir duygudur. ama benden uyarması kızları sevin ama aşık olmayın.
    659 - aşk altı yıl boyunca bakmak seyretmek ismini yüreğine nakşetmek ama tek kelime bile konuşmaya cesaret edememektir.aşk selen dir.
    660 - aşk amaçsızca ve çıkarsızca söylenen bir söz gibi masumdur!!!!!
    661 - aşk amansız bir kasırganın içine düşüp nereye uçtuğunu bilmemektir
    662 - aşk ana kucagı ,baba sözüdür çünkü bir tek onlar karşılıksız verirler sevgilerini bize...
    663 - aşk ancak yüzme bilenlerin girebildiği çok derin bir okyanustur.
    664 - aşk anlaması zor ama anladıgında avazın çıktığı kadar bağartan birduygu!
    665 - aşk anlaşmaktır
    666 - aşk anlatılabilseydi ozaman o aşk olmazdı aşk anlatılarak değil acısıyla tatlısıyla yaşanarak öğrenilir.
    667 - aşk anlatılamayacak bi duygudur....!!
    668 - aşk anlatılamaz yaşanılır........ o yüzden aşkın tarifi yapılamaz......
    669 - aşk anlatılması güç ama yaşanılması zorunlu olan duygu birikimidir.aşkı tanımlamaya kelimeler yetmez.
    670 - aşk anlatılması zor yaşayan anlar aşk şaçma diyenler hiç aşık olmamışlardır bende aşık olmadan önce öyle diyordum
    671 - aşk anlatılmayan bişeydir hem aşkın ne olduğunu bilseydim aşk nedir linkine tıklamazdım vallai =))
    672 - aşk anlatılmaz ama yaşanır bize sorar sanız aşk hem acıdır hemde tatlıdır
    673 - aşk anlatılmaz ancak yaşanır ve bunuda yaşayan bilir duyguların en güzeli
    674 - aşk anlatılmaz bir duygu ... aşkı başkasına anlatamasın çünkü karşındaki insanında aşık olaması lazım aşkı anlamak için
    675 - aşk anlatılmaz bir duygudur
    676 - aşk anlatılmaz sadece yaşanır, aşk anlatmakla bitmez..
    677 - aşk anlatılmaz yalnız yaşanır.
    678 - aşk anlatılmaz yaşanır çünkü;kelimelerle ifade edilebilecek birşey değildir...
    679 - aşk anlatılmaz yaşanır nasıl ekmek'e suya muhtaçsak yaşamak için aşkta gereklidir
    680 - aşk anlatılmaz yaşanır srevmek bir ibadettirtanrıdan emanettir yani kısacası sevmek delililtir
    681 - aşk anlatılmaz,yaşanır. insan aşık olunca kalbi dolar ama beyni boşalır,gözü hiçbirşey görmez
    682 - aşk anlatılmaz.ayrıca insanların aşkı kandileri gibi fanidir,fani olmayana aşık olun...
    683 - aşk anlatıması güç birşeydir,dalgaya benzer ya boğulursun ya da ....
    684 - aşk anlatmak ile bitmeyen insanın vücüdunu saran çok güzel duygu olmakla beraber insanın yaşama sevincidir.
    685 - aşk annemize duyduğumuz sevği kadar güzel, düşmanımıza duyduğumuz kin kadar acı ama herşeye rağmen güzeldir.
    686 - aşk antisiz bir virüsdür
    687 - aşk aptalık aşk eziyet aşk kırgınlık aşk hayata küsmek aşk sevdiyinden başkasını düşünmemek tutsaklıktır...
    688 - aşk aptalların düştüü bi kuyudur ben düşmedim beni ittiler
    689 - aşk aptallık-delilik-sarhoş olmak-özlemek-özlenmek-kızmak-telefon manyagı olmak-duygusallaşmak-uysallaşmak-aşk yaşamdır tatdır kokudur renktir herşeydir paylaşmaktır
    690 - aşk aptallıktır hayal kırıklıgıdır ve acıdır
    691 - aşk arada kalleşlik olmadığı sürece en güzel şeydir
    692 - aşk aradığında kolay kolay bulunamayan kelimelerle ifade edilemeyendir!!............
    693 - aşk arzu ettiğiniz kadar da istemediğiniz bir duygudur.aşk boşlukta kalmaktır.aşk beklemektir.aşk sevgilerin en saçmasıdır.
    694 - aşk arzulamaktır,aşk istemektir,elde ettiğinde ise biter...aşk yatakta geçirdiğin bir kaç dakikadan ibarettir...
    695 - aşk asla tarifi olmayan birşeydir insan öle bir hisse kapılırkı her zaman sevdiğinin yanında olmasını ister bir dakika bile ayrı kalmak istemez
    696 - aşk aslında çığlıklarımızın engin denizleri aştığı anda bunu onun duymaması gibi yada duymak istememesi gibi adını siz koyun....
    697 - aşk aslında sadece bır hayal bir tutku ve bir heyecan aslında lanet olası bir yalan! kalıcı olan tek şey sevgi!
    698 - aşk aslında sadece yaşamayı bilenler içidir
    699 - aşk aslında tarif edemediğiniz duyguların genel adıdır.
    700 - aşk aslında yok ama hoşlanmak ve sevgi var

Similar topics

-

Forum Saati Çarş. Şub. 21, 2018 2:50 am