Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Belediye Başkanımıza Anlamlı Ziyaret

  Paylaş
  avatar
  €F€
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~

  Mesaj Sayısı : 659
  Kayıt tarihi : 09/09/09
  Yaş : 30
  Nerden : İstanbul~

  Belediye Başkanımıza Anlamlı Ziyaret

  Mesaj  €F€ Bir Perş. Eyl. 10, 2009 6:33 pm

  1958–1960 yılları arasında görev yapan ilk Belediye Başkanımız merhum Haşim Özdemir’in torunları Yavuz Özdemir, Cihat Özdemir ve Haşim Özdemir Belediye Başkanımız Halil Dilek Özcan’ı Makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunarak yeni görevinde başarılar dilediler. Yavuz Özdemir, Cihat Özdemir ve Haşim Özdemir Belediye Başkanımız Sayın Özcan’a ilk Belediye Başkanımız Merhum Haşim Özdemir’in Belediye Başkanı olduğunda belediyenin önünde çekilmiş bir resmini hediye ettiler.

  Belediye Başkanımız Sayın Özcan’’ almış olduğum bu anlamlı hediye için teşekkür ederim ve bu resim belediyemizin baş demirbaşı olarak kayıtlarımıza alınarak en güzel yerde muhafaza edileceğinden hiç şüpheniz olmasın’’dedi.  1958–1960 yılları arasında görev yapan ilk Belediye Başkanımız merhum Haşim Özdemir’in torunları Yavuz Özdemir, Cihat Özdemir ve Haşim Özdemir Belediye Başkanımız Halil Dilek Özcan’ı Makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunarak yeni görevinde başarılar dilediler. Yavuz Özdemir, Cihat Özdemir ve Haşim Özdemir Belediye Başkanımız Sayın Özcan’a ilk Belediye Başkanımız Merhum Haşim Özdemir’in Belediye Başkanı olduğunda belediyenin önünde çekilmiş bir resmini hediye ettiler.

  Belediye Başkanımız Sayın Özcan’’ almış olduğum bu anlamlı hediye için teşekkür ederim ve bu resim belediyemizin baş demirbaşı olarak kayıtlarımıza alınarak en güzel yerde muhafaza edileceğinden hiç şüpheniz olmasın’’dedi.

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 11:38 am