Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Sap 2010 Kalite Ödülleri'nde Avea'ya Gümüş Madalya

  Paylaş
  avatar
  Admin
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~

  Mesaj Sayısı : 801
  Kayıt tarihi : 22/09/09
  Yaş : 30
  Nerden : İstanbuL~

  Sap 2010 Kalite Ödülleri'nde Avea'ya Gümüş Madalya

  Mesaj  Admin Bir C.tesi Haz. 12, 2010 8:15 pm

  Sap 2010 Kalite Ödülleri'nde Avea'ya Gümüş Madalya

  Avea, Bütçe Simülasyon ve Raporlama Programı SAP BPC’nin uygulama sürecindeki başarısından dolayı, 2010 SAP Kalite Ödülleri’nde Güney Avrupa ve Ortadoğu Bölgesi’nde ikinci oldu

  Avea, 2008 yılı ortasında başlattığı ve 2009 yılında 3 faz halinde tamamladığı Bütçe Simülasyon ve Raporlama Programı SAP BPC’yi uygulama sürecindeki başarısından dolayı 120'den fazla ülkede iş süreçlerini hızlandırarak verimliliği artırmaya yönelik ürün ve hizmetler sunan iş yazılımı şirketi SAP tarafından 2010 SAP Kalite Ödülleri’nde Gümüş madalyaya layık görüldü.

  Avea olarak bu ödüle layık görülmekten dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Avea Bütçe ve Kontrol Direktörü Hakan Aras “SAP BPC’yi Türkiye’de ve Güney Avrupa – Ortadoğu Bölgesi’nde uygulayan ilk ve tek şirket olarak, hem teknoloji şirketi olmanın gereklerini sağlamış olduk hem de bir sonraki aşamaya geçmek için gerekli olan teknik altyapı imkanını elde ettik. Amacımız, gerekli geliştirmeleri yaparak bu konuda gerçekleştirdiğimiz önderliği sürdürmek” diye konuştu.

  Proje sayesinde yıllık 160 işgünü çalışan verimliliği sağladıklarını belirten Aras, “Daha önce 5 saatte tamamlanabilen gerçekleşen verilerin bütçe sistemine aktarımını 15 dakika gibi kısa bir sürede yapabiliyoruz. Raporlama için hazırlanan dashboard yapısı sayesinde yönetim kurulu, hissedarlar, SPK gibi ilgili tüm paydaşlara tek tuşla gerekli raporları sağlayabiliyoruz. Bu sayede yıllık 160 adam gün verimlilik artışı sağladık” açıklamasında bulundu. (Doğan Haber Ajansı)

   Forum Saati Çarş. Nis. 25, 2018 6:36 am