Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...

türkeli musabey cad. yol çalışöaları devam ediyor

Paylaş
    beklevic_57

Mesaj  beklevic_57 Bir Çarş. Mart 03, 2010 10:08 pm

Musabey caddesinin Düzler köyü köprüsüne kadar yapılacak olan yol ve kaldırım yapımı çalışmalarımız son hız devam ediyor. Bugüne kadar toplam 900 m uzunluğunda kaldırım bordürleri yapılarak en kısa zamanda bitirilmesi planlanıyor.

Musabey Caddesi sakinleri tarafından olumlu yönde eleştiriler alan Belediye başkanımız Sayın Halil Dilek ÖZCAN’nın konu ile ilgili yaptığı açıklamada ‘’Musabey caddesinin Düzler köyü köprüsüne kadar yapılacak olan yol ve kaldırım yapımı çalışmalarında, imar planında yola gelen arsalarını hiçbir bedel beklemeden ilçenin geleceğini düşünerek terk edip yolun genişlemesine katkıda bulunan taşınmaz sahiplerine ve verdikleri desteklerinden dolayı tüm musabey sakinlerine teşekkürü bir borç biliyorum. musabey caddesinin kaldırım çalışmalarını en kısa zamanda bitirerek halkımızın hizmetine sunacagız’’ dedi.

En son beklevic_57 tarafından Cuma Mart 05, 2010 12:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    beklevic_57

helal olsun baskanım

Mesaj  beklevic_57 Bir Çarş. Mart 03, 2010 10:10 pm

helal olsun baskanım yıllardır unutulan mahallelere can verdin ben o yolu uc sene yurudum imam hatibe giderken sabah tertemiz cıkıyordum evden okula gidince sırtıma kadar camur bundan sonra ki ögrenciler olsun o cileyi cekmesin Smile)
    Admin
    ~Site Sahibi ve KuruCuSu~
    ~Site Sahibi ve KuruCuSu~

Mesaj  Admin Bir C.tesi Mart 06, 2010 6:57 pm

Kanka bende bu yolu 1 sene yürümüştüm türkelinde okurken inşallah güzel olur belediyemiz çalışıyoya helal olsun..Bu haberi paylaştıgın içinde teşekkuler.. king

Forum Saati Ptsi Şub. 19, 2018 3:50 pm