Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  türkeli belediye binamız yenileniyor

  Paylaş
  avatar
  beklevic_57

  Mesaj Sayısı : 39
  Kayıt tarihi : 26/02/10
  Yaş : 33
  Nerden : sinop/türkeli

  türkeli belediye binamız yenileniyor

  Mesaj  beklevic_57 Bir Çarş. Mart 03, 2010 10:04 pm

  Belediye Binamızda bölüm bölüm tadilat yapılarak İlçemize laik güzel görünüme kavuşacak.

  Belediye hizmet binasını ilçemize laik modern bir hale getirmek için Belediye başkanımız Halil Dilek Özcan, Mayıs ayında başlattığı tadilat çalışma ile toplantı salonunu restore ettirerek bütçemiz el verdiği sürece tüm binayı tadilattan geçirecegiz demişti. Belediye hizmet binamızın 1. katında başlatılan tadilat çalışmalarına 23 Ocak 2010 Cuma günü başlandı. Hizmet kalitesini arttırmak ve halkımıza iyi bir hizmet sunmak için belediyemiz hizmet binasının 1.katına gelir ve gider servisini indirerek düzenleme yapılacak. 1. katta yapılan çalışmaların ardından 2. katta tadilat çalışmalarına başlanacak.

  Belediye Başkanımız Sayın Halil Dilek ÖZCAN yaptığı açıklamada, “Türkeli’ne yakışır bir belediye hizmet binası oluşturuyoruz. İlçemizi en iyi şekilde temsil edebilecek ve hızla gelişen ilçemize en iyi hizmeti verecek yapının tadilatını en kısa sürede tamamlayacağız” dedi.

  Sayın ÖZCAN, amaçlarının belediye çalışanlarına iyi bir çalışma ortamı sunmak ve ilçe halkına rahat edebilecekleri huzurlu bir hizmet binası hazırladıklarını dile getirdi.

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 11:43 am