Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Sinop spor haber : Gazi stadyumu yenileniyor

  Paylaş
  avatar
  Admin
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~

  Mesaj Sayısı : 801
  Kayıt tarihi : 22/09/09
  Yaş : 30
  Nerden : İstanbuL~

  Sinop spor haber : Gazi stadyumu yenileniyor

  Mesaj  Admin Bir Paz Ocak 17, 2010 9:28 pm  SİNOP (İHA) - Sinop'un Ayancık ilçe merkezindeki stadyumda revize çalışması başlatıldı.
  Gazi Stadyumu'nda başlatılan çalışma kapsamında, futbol sahasının sentetik çimlendirme, alt yapı, çevre düzenlemeleri ve eski koruma duvarlarının kaldırılarak yerlerine yenileri yapılacak. Yine aynı çalışmalar kapsamında, tribün ve soyunma odaları yenilenirken, stadyum çevresinde yeni spor alanları, tenis kortları, basket ve voleybol sahaları, çocuk parklarını kapsayan sağlıklı yaşam merkezi inşa edilecek.

  Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün, Gençlik Spor Genel Müdürlüğü ve İl Müdürlüğü ile müşterek çalışmaları neticesinde Ayancık'a modern ve devasa bir tesis kazandırılacağını söyledi. Ergün, "Ayancık bundan sonra her alanda olduğu gibi spor tesisleri noktasında da noksansız bir ilçe haline dönüşüyor. Malumunuz yine olimpik ölçülerde kapalı spor salonumuzda inşaatı son sürat devam ediyor. Her iki tesisimizde yakın bir gelecekte arzumuz yıl sonuna varmadan Ayancıklıların ve gençlerin hizmetine sunmaktır. Ben şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum" dedi.

   Forum Saati Çarş. Nis. 25, 2018 11:44 pm