Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Sinop spor haber : REZALET! Esnafspor maça çıkamadı

  Paylaş
  avatar
  Admin
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~

  Mesaj Sayısı : 801
  Kayıt tarihi : 22/09/09
  Yaş : 30
  Nerden : İstanbuL~

  Sinop spor haber : REZALET! Esnafspor maça çıkamadı

  Mesaj  Admin Bir Paz Ara. 20, 2009 10:20 pm  Ayancıkspor ile Gerze Esnafspor arasında bugün Erfelek stadında oynanacak olan maç iptal oldu.

  Sinop Amatör Küme 2. yarısının ilk maçı bugün Gerze Esnafspor ile Ayancıkspor arasında oynanacaktı.Takımlar hafta boyunca çalışarak maça hazırlandı. Her iki takımın oyuncuları, idarecileri ve taraftarları bu sabah yola çıkarak maçı oynamak için Erfeleğe geldiler.

  Erfelek stadında 2 takım oyuncuları ve teknik yönetim hazırdı. Maçı yönetecek hakem üçlüsü Mahmut Koca, Murat Özdemir ve Murat Yıldız stat önünde hazırdı.

  Ama Erfelek stadı kilitliydi. Stat soyunma odalarına girilemediği gibi saha çizgileri de çizilmemişti. Stadın sorumluları da ortada yoktu. Bir süre beklendi, stat sorumluları gelmedi ve stata girilemediğinden hakemler maçı iptal etti.

  SİNOP ASKF'NİN İHMALİ Mİ?

  Sinop ASKF'nin sitesinde maç halen Ayancık'ta gözüküyor
  Ayancık Stadının bakıma alınmasından dolayı Sinop Amatör Kulüpler federasyonu (ASKF) burada oynanacak maçları çevre stadlara yönlendiriyordu. Fakat bugünkü maç konusunda Erfelek Stadı'na yapılan yönlendirme ASKF tarafından görüldüğü gibi güncellenmemiş. Anlaşılıyor ki güncellenmediği gibi Erfelek Stadı görevlilerine de haber verilmemiş. Sinop ASKF'nin bu konuda tatmin edici bir açıklama yapması gerekiyor.  Peki ne olacak?

  Her iki takımın da sorumluları dilekçeyle durumu bildirecekler ve tertip komitesi kararını verecek. Böyle bir olayın yaşanması Sinop'ta futbolun neden hala buralarda olduğunun göstergesi gibiydi. Ancak kamera şakalarında olacak bu rezaletin sorumluları ve yetkililer ne açıklama yapacak merakla bekleniyor.

   Forum Saati C.tesi Nis. 21, 2018 7:47 am