Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Sinop spor haber : 2008-2009 Yılı Gece

  Paylaş
  avatar
  Admin
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~

  Mesaj Sayısı : 801
  Kayıt tarihi : 22/09/09
  Yaş : 30
  Nerden : İstanbuL~

  Sinop spor haber : 2008-2009 Yılı Gece

  Mesaj  Admin Bir Perş. Kas. 12, 2009 9:03 pm

  Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz yeniay, geçtiğimiz yıl geleneksel yemekte ve 2008-2009 futbol sezon açılışında verdiği sözü tekrarladı ve dün akşamki İstanbul Sinopspor gecesinde, kulübe yine tesis sözü verdi.

  İstanbu Süper Amatör takımlarından olan İstanbul Sinopspor, her yıl gerçekleştirdiği geleneksel dayanışma ve kaynaşma yemeğinde İstanbul’daki Sinoplularla bir araya geldi. Küçükçekmece Kervan Restaurant’ta yapılan dayanışma yemeğine Sinop Milletvekili Kadir Tıngıroğlu, Meclis Başkanı Mecit Yılmaz, Küçükçekmece Belediye başkanı Aziz Yeniay, SİNDEF Genel Balkanı Timuçin Oğuz, SİAD Başkanı Yusuf Özer, İstanbul Sinopspor Onursal başkanı Ali Çelik, Deliorman Akçalarköyü Dernek Başkanı Mehmet Sunay ve Sinop’un önde gelen işadamları, dernek başkanları futbolcular ve taraftarlar katıldı.


  ---- Kulübün 2008-2009 Futbol sezonu açılışına da katılmayan Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği başkanı ve yönetim kuruluyla ilçedeki diğer spor kulüplerinden hiçbir yönetici gecede yer almadı.

  İstanbul Sinopspor eski başkanlarından Hüseyin Demirkol gecenin sunuculuğunu yaparken açılış konuşmasını İstanbul Sinopspor Kulüp Başkanı Raşit Şahin yaptı. Şahin konuşmasında “İstanbul Sinop Spor Kulübü olarak gurbette Sinop’u en iyi şekilde temsil etmeye çalışmaktayız. Kulüp olarak imkanları daha iyi olan rakiplerimizle mücadele vermeye çalışıyoruz. Sayın belediye başkanımız Aziz Yeniay bizlere tesis yeri sözü vermiştir. Eğer bu sözünü yerine getirirse biz de sayın belediye başkanımıza profesyonel lige çıkma sözü veriyoruz” dedi.

   Forum Saati Perş. Nis. 26, 2018 1:46 am